• Laporan Terbaru

    Jalan masuk ke Taman Tunku Yaacob, Jalan Alor Mengkudu rosak teruk di sebabkan pembinaan taman dan perumahan disekitar kawasan tersebut. Mohon tindakan pihak berwajib mengambil tindakan terhadap pemaju berkenaan untuk membaiki semula jalan yang rosak.


    Dihantar melalui Web kategori Infrastruktur pada 19 Mar 2012 pukul 12:53 pm

    Tindakan

    Read on Monday, 19 Mar 2012 at 12:53 pm
    Report emailed to MP on Monday, 19 Mar 2012 at 12:53 pm

    Komen

    Tiada komen! Jadi yang pertama untuk komen!
    Anda mesti daftar masuk untuk komen

    Kongsi

    twittershare facebook share